O společnosti

Vážení přátelé,
je mým velkým potěšením, představit Vám společnost RG Kámen s.r.o., která začala psát svoji historii na domácím i zahraničním kamenickém trhu v roce 2002. Ihned po jejím vzniku jsme začali s rekonstrukcí výrobního zázemí a investovali jsme do nových výrobních a skladovacích technologií, abychom mohli realizovat i ty nejnáročnější představy našich zákazníků. Naší činnosti dominuje výroba a dodávky prvků z přírodního kamene pro nejširší použití v interiéru i exteriéru staveb – zejména dlažeb, obkladů, parapetů, schodů, kuchyňských pracovních desek, zavěšených odvětrávaných fasád, včetně prvků hřbitovní i zahradní architektury. Sídlíme v Rožnově pod Radhoštěm, ale naše práce překračuje hranice města, okresu, kraje i naší republiky.


Jsme mladou, dynamicky se rozvíjející společností s vlastním výrobním zázemím a týmem kvalifikovaných pracovníků, který tvoří jednu velkou “rodinu”. Patříme rovněž do skupiny Finstone, se sídlem ve Švýcarsku, která je jedním z nejvýznamnějších světových dodavatelů přírodního kamene s dlouholetou tradicí.


Máme mnoho spokojených klientů u nás, na Slovensku, v Polsku, Rakousku, ale třeba i v USA. Za Vašim kamenem cestujeme po celém světě, pečlivě ho vybíráme, nákladně a složitě jej přepravujeme a nakonec ho sami zpracováváme. Všichni jsme zapáleni pro věc, všichni se snažíme naší prací vytvořit neopakovatelné pocity našich zákazníků. Jsme totiž přesvědčeni, že krása kamene, jeho barva, struktura, petrografické složení i jeho samotná historie vzniku nás všechny ovlivňují a působí na nás. Není snadné kámen tvarovat, “ohýbat”, rozsvítit , ale je to pro nás velká výzva, za kterou chceme jít.

Pojďte s námi …….!
 

Petr Koláček jednatel společnosti